Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pravěk

Epizody

ObrazekPrehistorická zvířata před dinosaury

přehrát na stream zde

přehrát na zkouknito zde

 

 Tento film je o zvířatech, která tu byla dřív než dinosauři. Bojovala mezi sebou jaká koliv zvířata o vládu nad světem! V těchto dobách se začali vyvýjet někteří naši předci obratlovci. Mezi ně patřili Ryby, Obojživelníci, plazy a pomalu i savci!Plazi se samy už mezi sebou rozvíjeli na masožravé a býložravé! Na obrázku máte členovce Arthropléru (nahoře) a (vlevo) obojživelníka! Tento obrázek je ze seriálu putování s pravěkými monstry život před dinosaury. Celý film se zkládá jen z obrázků tvorů, o kterých máme dostatečné informace! K tomuto filmu to je asi všechno!

 Obrazek

Dinosauři

 přehrát na stream zde

přehrát na zkoukni to zde

 

 Tento film je pokračováním v seriálu PRAVĚK. Je o životě dinosaurů, kteří se vyvynuli v zabijáky a nebo mírumilovná zvířata! Dinosauři vládli naší planetě 117 milionů let, a za celou vládu se udály vývoje dinosaurů! Nicméně v tomto díle se podíváte na tři geologická období, Trias, Jura a Křída. V triasu začal první krůček pro slávu dinosaurů. V Juře se vyvynuli na velikány a v Křídě se dostali na samý vrchlol. Na konci Křídy dinosauři vyhynuli.To je vše co se dá k tomuto dílu říct.

 

ObrazekPravěká zvířata

přehrát na stream zde

přehrát na zkouknito zde

 

 Po vyhynutí dinosaurů začali vládnout na malou dobu vládnout světu ptáci potomci dinosaurů. Pak ale dostali šanci malý tvorečci. Savci. Tak to je další epizoda seriálu PRAVĚK. Tak v tomto díle se dozvíte jak se malý tvorečci vyvynuli v obrovská monstra. Uvidíte malou část vývoje lidí. A setkáte se s mamutem. Jestli jste někdy chtěli vidět jak šavlozubý tygr zahryzne do podobnému jelena Megalocerovi do kůže, tak to se vám tedy poštěstilo. V tomto díle uvidíte mnoho věcí s části pravěké savce. A to je asi vše.

 

ObrazekPravěcí lidé

přehrát na stream zde

přehrát na zkouknito zde

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dynosauři.

(Niniška2004., 29. 4. 2013 18:46)

Dynosauři jsou pravěká zvířata. Ti žili před tisíci lety.Byli vodní,suchozemský,vodní i suchozemský.A to je prozatím konec.